Ana Sayfa
Logomuzu yeniledik…

Evet logomuzu yeniledik.
Geçmişe bağlı kalarak, geleceğe umutla bakmak istedik..

Herkesi kazanmaya çalışarak birleştirici olmaya çalıştık. Her diabetli ve diabet dostu bizim için ayrı ayrı öneme sahip. Bu düşüncemizi yeni logomuzda da dile getirmeye özen gösterdik. Diabetin uluslararası amblemi ile gençliğimizi birleştirdik. Türk Diabet Cemiyeti Başkanı Sayın Prof. Dr Nazif Bağrıaçık hocamız ve cemiyetimizde Başhemşirelik görevi çerçevesinde bizlere desteklerini esirgemeyen sayın Gülser Kiper hanımefendi ile bu gençliği paylaştık. Anladık ki heyecanımızla, doğru ve dürüst davranmaya başlamışız.

Türk Diabet Cemiyeti, Genç Diabetliler Kulübü'nde bayrak taşıma görevi yeni yönetimle birlikte bizlere verildi. Bayrağı arkadaşlarımızdan teslim aldık, tabiki bizden sonra görev alacak arkadaşlarımıza teslim edinceye kadar. Güçlü bir yapımız ve eğitime önem veren bir bünyemiz var. Bu süre zarfında eğitime verdiğimiz önemi daha çok vurgulayacağız. Diabetle yaşam ve sosyal gelişim alanlarında elimizden geldiğince arkadaşlarımızın yanında olmaya özen göstereceğiz.

Bu değişim sürecini bir milat olarak değerlendirmek ve bu milada bir başlangıç vermek istiyoruz.
Genç Diabetliler Kulübü 1.Dönem Yönetim Kadrosu olarak bu görevi sizlerle birlikte üstleniyoruz.

Genç Diabetliler Kulübü yönetim kadrosundaki arkadaşlarımıza rahatlıkla ulaşabilir; yardımcı olabileceğimiz her konuda bizlerle görüşebilirsiniz. İstek, öneriye ve geliştirilmeye açık alanlarda yapıcı ve birleştirici olan her düşünceye açığız. Sizlerden gelen mailleri en uygun olduğumuz anlarda okumaya ve cevapları hızlı bir şekilde vermeye özen göstereceğiz.

Zeynep Tuncer: tedarik@gencdiabet.com
Anıl Kuyumcu: bilgi@gencdiabet.com
Celil Kalkan: organizasyon@gencdiabet.com
Fatma Bulat: uyelik@gencdiabet.com
Elçin Ece: egitim@gencdiabet.com
Adem Erdoğan: ekonomi@gencdiabet.com
Murat Yılmaz: google@gencdiabet.com

Saygılarımızla,
Genç Diabetliler Kulübü 1.Dönem Yönetim Kadrosu
GENÇ DİABETİKLER KULÜBÜ